Menu

Hakkımızda

1980 yılında faaliyetine "Şerit" imalatı ile başlayan firmamız bünyesine kazandırdığı bilgisayar kontrollü CNC tezgâhlarla teknolojinin en yakın takipçisi olmuş ve babadan oğula iki kuşaktır gelen sektör tecrübesini modern teknolojiyle birleştirip sektör firmalarının çözüm ortağı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bunun neticesi olarak imalat çeşidini genişleterek sportif amaçlı silah sektörüne birçok parça üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Firmamızın bu azim ve disiplini ile ürettiği parçaların dünya üzerinde bu sektörün marka ve önde gelen firmalarının ürünlerinde kullanılıyor olması da ayrı bir mutluluk kaynağıdır. Firmamız her ne kadar ürün çeşidini ve buna cevap verecek şekilde makine parkuru geliştirmiş ise de son dönemlerde av tüfeğinin vazgeçilmezi olan üst şerit üretimine daha fazla kapasite ayırmış ve bu kategoride ürün çeşitliliğine önem vermiştir.

Av tüfeği üreticilerinin hem estetik hem de teknik olarak vazgeçilmezi kabul edilen üst şerit, talep edilirse özel olarak firmamızda tasarlandığı gibi firmaların özgün çizimleri de teknik resmine uygun olarak başarıyla üretilmektedir.

Süperpoze av tüfeklerinde namlu takımlarının yan yüzeylerinde kullanılan klasik saç yan şeritlerde, kullanıcıların eforlu kullanımından kaynaklı deformasyonlar ve işlev kayıpları oluşması ciddi bir sorundu. Bu tüfekleri gerçekten gelecek nesillere miras kalabilecek hale getiren ve bu sorunlara da nihai çözüm sunan ‘Yekpare yan şerit’ firmamız tarafından başarıyla üretilmeye devam etmektedir. Tasarımı ve patenti firmamıza ait olup TPE nin TR 2009 02573 Y faydalı model evrak kayıt numarası ile korunmaktadır. Bu ürünümüz de sektörün köklü ve markalı firmaları tarafından ısrarla tercih edilmekte olup vitrinlerdeki ürünlerde son kullanıcılar için tercih sebebi haline gelmiştir. Süperpoze av tüfekleri, ürettiğimiz ‘Yekpare yan şerit’ ile yüksek hassasiyet ve dayanıklılığa ulaşmış ve böylece tercih eden firmaların da seçici müşterileriyle buluşmuştur.

Gerek kullanılan ham maddeler, gerekse kaliteli işçilik açısından sektörde haklı bir yer edinmiş olan firmamız, modern makine parkıyla büyümeye devam etmektedir. Kendisine verilen siparişleri teknik resmine uygun olarak üreten firmamız aynı zamanda ticari sözlerini zamanında yerine getirmekteki alışkanlığı ile de haklı bir güvenilirliğe sahiptir.